image description

Наукова діяльність

Фундаментальні та прикладні дослідження

Шановні колеги!

З 12 по 14 лютого 2018 року у м. Києві проходив тренінг у рамках Європейського інструменту інституціональної розбудови TAIEX «Африканська чума свиней – спільна проблема для України та ЄС».

image description

У семінарі взяли участь фахівці Держпродспоживслужби зі всіх регіонів України, представники вищих наукових установ НААН та навчальних закладів.

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа, відкриваючи тренінг, зазначив, що питання боротьби з АЧС має міжнаціональний характер і потребує об’єднання зусиль усіх країн європейських країн.

image description

Метою заходу є обмін досвідом в галузі попередження та ліквідації африканської чуми свиней. Представники України, Білорусі, Латвії, Литви, Молдови та Німеччини, будуть обговорювати різні аспекти хвороби, такі як: епідеміологія, нагляд, запобіжні заходи, діагностичні й епізоотичні дослідження, комунікація та кооперація із зацікавленими сторонами тощо. У ході роботи тренінгу з доповідями щодо роблем ризик-аналізу при АЧС та ранньої діагностики захворювання виступили науковці з Німеччини, Латвії, Литви, Білорусі, Молдови та представники відділення ветеринарної медицини НААН академік НААН Стегній Б.Т. та член-кореспондент НААН Герілович А.П.

image description