image description

Наукова діяльність

Фундаментальні та прикладні дослідження

НАУКОВО-ІННОВАЦІЙНА, ДІАГНОСТИЧНА ТА КОНСУЛЬТАТИВНО-ДОРАДЧА ДІЯЛЬНІСТЬ


Основною метою діяльності Національного наукового центру «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини» є вирішення  першочергових питань щодо забезпечення ветеринарно-санітарного та епізоотичного благополуччя країни, дотримання правил біобезпеки та біозахисту відповідно до міжнародних вимог країн ЄС.

Національний науковий центр «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини» на сучасному рівні виконує повний спектр діагностичних досліджень, достовірність яких підтверджується свідоцтвом про атестацію № 75.00- 033/2019 від 21.02.2019 р. та атестатом про акредитацію № 201327 від 23.11.2020 р. за ISO 17025:2017, що забезпечує належний ветеринарний супровід основних галузей тваринництва


Ми пропонуємо агроформуванням різних форм господарювання та власникам тварин науковий супровід, комплексні системи ветеринарно- санітарних заходів, консалтингові та дорадчі послуги щодо діагностики, лікування та профілактики захворювань (інфекційні хвороби вірусної, бактеріальної та паразитарної етіології, токсикози, метаболічні порушення) сільськогосподарських тварин (рогата худоба, свині, птиця, бджоли), безпечності та якості кормів, що забезпечує належний ветеринарний супровід основних галузей тваринництва.

Для галузі кормовиробництва сформовано комплекс досліджень щодо контролю хімічного складу, поживної цінності та безпечності кормової сировини, кормів, їх складових, кормових добавок і води для тварин (визначення абіотичних і біотичних контамінантів, загальної токсичності тощо).

Також до співпраці запрошуємо розробників та виробників ветеринарних препаратів – науково-обгрунтований підхід до визначення ефективності та нешкідливості імунобіологічних і фармакологічних засобів захисту тварин, дезінфектантів стане основою для успішного їх просування на насиченому вітчизняному ринку.НАШІ ПЕРЕВАГИ
  • Науковий комплексний підхід до організації діагностичних досліджень і аналізу отриманих результатів
  • Високий науково-кадровий потенціал та багаторічний досвід роботи.
  • Наявність спеціалізованого устаткування та бази для досліджень.
  • Забезпечення рекламно-інформаційними матеріалами.
  • Консультація профільних спеціалістів ветеринарної медицини.
  • Співпраця з провідними спеціалістами галузі.

Високий технічний рівень та якість послуг, постійне їх удосконалення є головною метою команди науковців ННЦ «ІЕКВМ».

Ми працюємо для Вас!

Належний ветеринарний супровід – запорука економічного успіху Вашої справи!