image description

Наукова діяльність

Фундаментальні та прикладні дослідження

ЛАБОРАТОРІЯ НАУКОВОГО МАРКЕТИНГУ, ПРОВАЙДИНГУ ІННОВАЦІЙ, ПАТЕНТНО-ЛІЦЕНЗІЙНОЇ РОБОТИ ТА ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯЗавідувач лабораторії:
ВОВК Дмитро Володимирович, (057) 707-20-23
E-mail: dimavovk@gmail.com;bibl@vet.kharkov.ua

Напрями наукових досліджень:

Області експертизи: маркетинг, комерціалізація, патентування, видавнича діяльність, інформаційно-аналітична діяльність.НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
Завідувач наукової бібліотеки:
Джибо Юлія Геннадіївна
тел.(057) 707-20-23
E-mail:bibl@vet.kharkov.ua

Наукова бібліотека – один із провідних інформаційних підрозділів у системі Української академії аграрних наук, виконуючий функцію науково-інформаційного забезпечення наукових досліджень у галузі ветеринарної медицини.

Колекція наукової бібліотеки ННЦ «ІЕКВМ» унікальна по своїй повноті й універсальна за змістом вітчизняних і іноземних видань (з XVIII по XXI ст.) з проблем ветеринарної медицини, сільського господарства та суміжних галузей на 25 мовах світу, обсяг якої сьогодні перевищує 170 тис. одиниць зберігання.

Інформація надається у вигляді вітчизняних і іноземних книг, журналів, газет, збірників наукових праць, CD-ROM, а також шляхом доступу до баз даних, як зовнішніх, так і власної генерації.

Напрями наукових досліджень:


Наукова бібліотека ННЦ «ІЕКВМ» здійснює:

Області експертизи: бібліотекознавство, бібліографознавство, документознавство та інформаційна діяльність; історія науки і техніки України.